Väike Welshi terjer ründas tallu tulnud hunti

0
1843
Väike, kuid vapper Welshi terjer Bona ründas taluõuele tulnud hunti, kuid sai ise viga. Foto: Eve Ant

Eile, kolmapäeva õhtul läks Viljandimaal Otikülas Welshi terjer hundiga oma talumaadel vastamisi. Väike vapper terjer Bona pääses omaniku Eve Anti sõnul eluga, kuid sai viga ning on praegu Eesti Maaülikooli loomakliikus ravil ja jälgimisel.

Eve Anti ütles Etnomurile, et Bona kohtus kärnas hundiga, keda Eve ise ka nägi, talu lähedal oleva oja trumbi juures. Eve lisas, et koer kaitses kodu ja oma territooriumi. Tema sõnul pääses Bona, kuna pere teised koerad läksid talle appi. Eve nentis veel, et hunte nende kandis palju. “Meil on siin väga palju… Üks kärnas, kaks tükki, kes paaris käivad ja seitsmepealine kari. Neid on nähtud, aga pole ime, kui neid (hunte – toim) on veel,” lisas Eve.

“Koera tervise kohta info hetkel puudub, nii palju tean, et kuidas ta minust jäi kliinikumi. Apaatne, valudes ja segaduses…,” ütles Eve Etnomurile. Eve lubas Etnomuri Bona tervisega kursis hoida. Seniks hoiab Etnomuri Bonale pöialt ja soovib kiiret paranemist.

Tänane Sakala kirjutas, et Viljandimaal on viimasel ajal toimunud mitu hundirünnakut: paar päeva tagasi murti koer Kolga-Jaani lähedal, siis Tääksi kandis ning eile siis sai hundilt pureda terjer Bona.

Posted by Eve Ant on Kolmapäev, 5. veebruar 2020