Tulekul on Rahvusvaheline loomakaitse konverents

0
989
Foto: Eesti Loomakaitse Selts, ‎International Animal Welfare Conference / Loomakaitse Konverents

24. aprillil toimuv Rahvusvaheline loomakaitse konverents on pühendatud loomade kaitsmisele ja päästmisele ning inimestele, kes igapäevaselt loomadega tegelevad.

Tallinnas Õpetajate Majas toimuva konverentsi eesmärk on arendada meie kõigi teadmisi, kes me tegeleme loomade aitamise, kaitsmise või nende kodudes pidamisega. Konverentsi korraldajateks on Eesti Loomakaitse Selts ja Tallinna linn.

“Seekordsel konverentsil räägime loomade pidamisest ja nende tervisest, lemmikloomade kaubandusest ning loomakaitsjate tööst,” annab Loomakaitse selts teada. “Päeva esimeses pooles jagavad meiega oma teadmisi hinnatud loomaarstid. Sellele järgneb arutelu, kus puudutame mitmeid aktuaalseid loomakaitse probleeme ja ehk õnnestub meil üheskoos leida ka mõni lahendus.”

Päeva teises pooles räägitakse aga järgmisest aastast kehtima hakkavat uut seadust, mis puudutab suures osas hoiukodude pakkujaid. Lisaks tutvustab oma tööd Hollandi loomapolitsei esindaja, Joop de Schepper. Oma kogemusi loomade kaitsmisel ja ennetustegevusel jagavad ka Rootsi ja Venemaa loomakaitsjad.

Lisateavet konverentsi kohta leiad siit. Konverentsil osalemine on tasuline.

🎓 RAHVUSVAHELINE LOOMAKAITSE KONVERENTS 2020: 🐶🐢🐱🐯 Eesti Loomakaitse Selts ja Tallinna linn kutsuvad konverentsile 24….

Posted by Eesti Loomakaitse Selts on Kolmapäev, 4. märts 2020