“Töötuks” jäänud Piraat ja Reks vajavad kiiresti kodu!

0
2134
Reks ja Piraat vajavad kiiresti uut kodu, kuna ettevõte, mille territooriumi nad valvasid, neid enam ei vaja. Foto: Heki Valner

Loomapäästegrupp otsib kiiresti kodu kahele valvekoerale, keda võib oodata eutaneerimine, annab Heiki Valner oma blogis teada.

Reks on väga sõbralik ja rahul põlvekõrgune isane koer. Foto: Heiki Valner

„Paljud inimesed on praegu väga põhjendatult mures eelkõige oma tervise, aga ka palgakärbete või hoopis koondamise pärast. Kui inimloomale tähendab see ajutist kehvemat äraolemist, siis “koondatud” loomadel on mängus ei rohkemat ega vähemat kui elu,“ kirjutab Heiki.

Tema sõnul pidasid Reks ja Piraat ühes ettevõttes, mille nime ei nimetata, valvuriametit kümme aastat. „Valvurihärrad toitsid neid ja elu oli kut lill kuniks eelmisel nädalal inimvalvurid päeva pealt lahti lasti. Koeri nad kaasa võtta ei saanud ja sestap pani Suur Boss kella tiksuma,“ selgitab Heiki olukorda. Valner lisab, et koertele kodu leidmise on enda südameasjaks võtnud Marika Nekljudova.

Piraat ja Reks on elanud kogu elu väliaedikus ja kuudis. Nad on peaaegu kogu elu koos olnud ja saavad omavahel hästi läbi. Söövad kõike isuga ja toiduga ei pirtsuta.

Piraat on sõbralik ja väga mänguhimuline põlvekõrgune isane koer. Foto: Heiki Valner

Reks on umbes 8-10 aastane. On kunagi võetud Kohtla-Järve varjupaigast. Vaktsineeritud, kiibistatud, aga kastreerimata. Väga sõbralik, rahulik ja leplik. Reks on keskmist kasvu, üle põlve ja pisut ülekaalus.

Piraat on umbes 7-8 aastane. Rekkajuhist omanik tõi Piraadi juba kutsikana firmat “valvama”. Piraat tahab väga palju tähelepanu ja nõuab kõik paid Reksi eest omale. Ta tahab olla ja ka on liider, kuid ta pole kuri ega agressiivne: vastupidi – ta on sõbralik ja kutsikalikult mänguhimuline. Väga aktiivne ja elav. Hästi karvane. Kasvult samuti väike keskmine ehk mehele põlveni. Tervisega on kõik korras ja  vaktsiinid kehtivad.

*Pikemalt saad Reksi ja Piraadi kohta lugeda Heiki Valneri blogist.

*Täpsem info koerte kohta otse Marikalt: telefonil 55 604 317, või e-postitsi: n.marika71@gmail.com.

*Oma soovist Reksi ja Piraati aidata võid anda teada ka Loomapäästegängile: tel: 1414, e-post: help@animalrescue.ee.