Täiendatud: koera ei varastatud, pani ise aiast plehku

0
1466
Ziva läks kaduma või varastati 21. detsembril Saue eramaja õuest. / Foto: Kristo Krinpus

TÄIENDATUD: Koera omaniku sõnul koera ei varastatud. “Kuidagi ta jooksu oli saanud ja seda veel uurime,” ütles looma omanik Kristo Krinpus Etnomurile, lisades: “Peamine, et ta ilusti kodus tagasi. Magab oma väsitavat õhtut/ööd välja.”

Teade koera kadumisest / varastamisest on Facebookist eemaldatud. Omanik tänab kõiki, kes kuulutust jagasid ja olid abiks koera leidmisel.

Sauel läks eramaja hoovist kaduma lühikarvaline 1 aasta ja 8 kuu vanune chow-chow Ziva. Koer läks kaduma või varastati eile, 21. detsembril kella 17.00 – 20.00 vahel.

Omaniku Kristo Krinpuse sõnul meeldib Zivale õhtuti õues tagaaias mängida oma roosa mänguasjaga ja toimetada kuudi juures. Aed oli lukus ja lisaks on aial ka turvavõrk, mis takistab koeral aia alt läbi end kaevata. Kristo ütles siiski Etnomurile, et on võimalus, et koer pääses aiast ikkagi ise välja.

Ziva on väga sõbralik koer. Ta on kiibistatud ja omanik on teavitanud koera kadumisest ka vastavaid asutusi. Omanik pakub Ziva leidjale 750-euro suurust vaevatasu.

Kui sa tead midagi Zivast või on koer sinu käes, siis võta omanikuga ühendust telefonil: 50 57585.

Varastatud koer…palun abi, kui kellelgi on mingitki infot meie Ziva kohta!Täna (21.dets) kella 17.00-20.00 vahel läks…

Posted by Kristo Krinpus on Laupäev, 21. detsember 2019