KUHU MINNA Tartus toimub homme Lemmiklooma liikumispäev

0
1140
Laupäeval, 8. veebruaril kella 12-15 ajal toimub Gardestis lemmikloomapäev, kus seekord keskendutakse lemmikute tervisele. / Foto: Canva

Laupäeval, 8. veebruaril kella 12-15 ajal toimub Tartus kodu- ja aianduskeskuses Gardest lemmikloomapäev, kus keskendutakse lemmikute tervisele. Kohal on nii agility MM-i võitja Marta Miil, koerte füsioterapeut Ruudu Asveit kui ka koertekooli Säde esindajad koos trikikoertega.

2016.a saavutas Marta Miil mini klassis individuaalsel hüpperajal agility MM-il I koha. / Foto: FCI Agility MM 2020

Agility MM hõbe- ja kuldmedali võitja Marta Miil tutvustab agilityt ja räägib, kuidas ta nii MM-i kui teiste auhindadeni on jõudnud. Martaga kaasas on tema koer Dexi. Pärast Martat annab loomade füsioterapeut Ruudu Asveit ülevaate sellest, millega loomade füsioterapeudid tegelevad ja millal nende poole on vajalik pöörduda, mida silmas pidada koeraspordiga tegelemisel ja kuidas tagada loomade tervislik toitumine.

Koerteklubi Säde korraldab liikumispäeval meelelahutusliku võistluse kõikidele koertele. Kavas on lõbusa takistusraja läbimine, kus kiiremaid ja osavamaid ootavad auhinnad! Kohal ka Säde trikikoerad, kes oma oskusi demonstreerivad.

Põhifookus on sel päeval küll koertega seotud teemadel, aga oodatud on ka kõik kasside omanikud ja lemmiku võtmist alles plaanivad kliendid.

Lemmiklooma liikumispäeval osalemine on kõigile tasuta!