KUHU MINNA: Tartu Mänguasjamuuseumi kontorikoerad kutsuvad Toomemäele jalutama

0
1406
Tartu Mänguasjamuuseumi kontorikoerad Mustikas, Sansa ja Esmee on "professionaalsed" õuesõppe giidid. Foto: Tartu Mänguasjamuuseum

Koos Tartu Mänguasjamuuseumi kontorikoerte Mustika, Sansa ja Esmeega saab Toomemäel jalgu sirutada ja novembriõhku nuusutada täna kell 12 ja 19. novembri õhtupoolikul. Ülejäänud välja kuulutatud jalutuskäikudel on praeguse seisuga grupid täis.

“Jalutamine on tervislik, teeb rõõmsaks ja rahulolevaks. Koertega koos jalutamine teeb eriti rahulolevaks,” kirjutab Tartu Mänguasjamuuseum oma Facebooki lehel.

Jalutuskäiku alustatakse Lutsu tänavalt mänguasjamuuseumi eest ning jalutuskäik kestab umbes kolmveerand tundi.

“Jalutuskäigu vältel räägitakse mänguasjamuuseumi kontorikoerte elust, vaadatakse Toomemäele minnes üle koht, kust muuseum on alguse saanud ning muuhulgas võetakse jutuks ka uus lasteraamat „Must kass ja Mustikas“,” annab Mänguasjamuuseum teada.

Koergiididega jalutuskäigul osalemine on tasuta, kuid jalutuskäigule tuleb eelregistreerida muuseumi kodulehel oleva vormi kaudu.

Kohtade arv ühele jalutuskäigule on piiratud, osalejatel palutakse ka soojalt riidesse panna. Lisainfot jalutuskäikude kohta saab Tartu Mänguasjamuuseum‘i kodulehelt.