Kahes koeraspordiklubis on algamas rallikuulekuse trennid

0
1974
Koeraspordiklubi Koerus uut rallikuulekuse kursust juhendab koerasportlane ja koertekoolitaja Aet Leemet. Foto: Koeraspordiklubi Koerus.

Kui sulle pakub rallikuulekus huvi, siis on kohe-kohe kahes Eesti tuntud koeraspordiklubis algamas uued rallikuulekuse trennid.

Koeraspordiklubi Koerus rallikuulekuse baaskursus

22.03. Suure huvi tõttu rallikuulekuse vastu avab Tallinnas asuv koeraspordiklubi Koerus veel ühe rallikuulekuse baaskursuse. Uut, pühapäeviti toimuma hakkavat kursust juhendab RALLY-O Koeraspordiklubi koolitaja Aet Leemet ja kursus ise algab 22. märtsil kell 12:30 Koeruse Laki tn 25 platsil. Lisainfo ja registreerumine Koeruse veebilehel.

Anu Oksa rallikuulekuse treeningud

09.04. Keila koerasõprade klubis Ipson alustab 9. aprillil rallikuulekuse kevadhooaja treeningutega atesteeritud koertekoolitaja Anu Oks. Anu treeningud toimuvad neljapäeviti kell 19 ja 20 Ipsoni kuulekusplatsil Keilas. Anu rallikuulekuse treeningutele võivad minna ka rallis algajad, kuid koera eelnev kokkupuude kuulekuskoolituse või sõnakuulelikkusega siiski vajalik. Lisainfot Anu ja rallikuulekuse treeningute kohta saad Facebooki grupis „Rallikuulekus Eestis“.

Rallikuulekus on üks vahva ja igale koerale jõukohane harrastus, mis ühendab endas nii elemente kuulekusest, agilityst kui ka koeratantsust. Rallikuulekus on alates jaanuarist 2019 Eestis ametlik koeraspordiala. Rallikuulekuse kui koeraspordiala kohta saad lähemalt lugeda meie loost „Rallikuulekus – koerasport, mis põhineb rõõmul“.

Anu Oksa rallikuulekuse treeningutele võivad minna ka rallis algajad. Foto: Rallikuulekus Eesti