Heategevusüritus Loomapäästegrupi toetuseks

0
1656
Leonbergerite kennel Faithful Amigo ja sõbrad korraldavad heategevusaktsiooni Loomapäästegrupp MTÜ toetuseks. / Foto: Loomapäästegrupp MTÜ

Leonbergerite kennel Faithful Amigo ja sõbrad korraldavad heategevusaktsiooni Loomapäästegrupp MTÜ toetuseks. 15. detsembril kl 10.–15.00 toimub Tallinna vanalinnas hätta sattunud loomadega tegeleva MTÜ Loomapäästegrupp (www.animalrescue.ee) toetuseks heategevusüritus.

Loomapäästegrupp annab oma Facebooki lehel teada, et lisaks aktsioonis osalevatele koertele ja nende omanikele on kohapeal loomapäästegrupi liikmed, kes räägivad oma igapäevatööst ja võimalustest neid toetada. Heategevusüritusel on võimalik tutvuda koertega ja loomulikult saavad kõik soovijad mõmmidega pilte teha. Loomapäästegrupp kogub samas ka annetusi, et vähemalt mõne õnnetu looma või linnu jõulud murede ja valuvabalt mööduksid!

Loomapäästegrupi põhieesmärgiks on õnnetustesse sattunud ja/või erakorralist veterinaarset abi vajavatele loomadele-lindudele kiire transpordi ja ravi tagamine. Päästegrupp tegutseb vabatahtlikkuse alusel ja sõltub täiel määral annetustest.

Loe heategevussaktsioonist pikemalt Loomapäästegrupi Facebooki lehelt.

Allikas: Loomapäästegrupp MTÜ