Avaleht Aita koera 10 päästetud kutsikat otsivad oma peret!

10 päästetud kutsikat otsivad oma peret!

1
2005
10 vahvat segaverelist kutsikat otsivad endale kodu. Kutsikate kohta saad rohkem infot Loomakaitse liidust. Foto: Eestimaa Loomakaitse Liit

Detsembris Loomakaitse liidu hoole alla jõudnud õdede Raffa ja Amare kutsikad on valmis nüüd OMA koju minema. Ühe õe kutsikad on tänaseks 10 nädalased, teise omad 9-nädalased.

Uut kodu otsivad ka Raffa ja Amare, kes enne loovutamist steriliseeritakse. Foto: Eestimaa Loomakaitse Liit

Kõik kutsikad on saanud korrektselt ussirohtu, esmase vaktsiini, kiibi ja veterinaarpassi. Raffa ja Amare on kaks noort kehvades tingimustes elanud koeraõde, kes jäid ootamatult üheaegselt tiineks ning kes päästeti Eestimaa Loomakaitse Liidu poolt. Kutsikad ja nende emad asuvad Tartu lähedal hoiukodus.

Uut kodu otsivad ka Raffa ja Amare, kes enne loovutamist steriliseeritakse. Loomakaitse liidu sõnul on mõlemad koeramammad suurepärase iseloomuga ja tahavad väga olla koos inimesega. Raffa ja Amare on tänaseks aasta vanused ehk siis ise veel kutsikaohtu loomad.

Eestimaa Loomakaitse Liit palub inimestel, kes tahavad kutsikatele ja/või nende emadele kodu pakkuda kirjutada e-postiaadressil: info@loomakaitse.eu. Kutsikad loovatakse Loomakaitse liidu lepinguga ja loovtustasu eest. Loovutustasu katab kutsikate hoolduse ja vaktsineerimise jms kulud.

Vaata kodu otsivate kutsikate ja nende emade pilte Loomakaitse liidu Facebooki lehelt.

Posted by Eestimaa Loomakaitse Liit on Pühapäev, 1. märts 2020

1 kommentaar